• Zespół Szkół nr 7 w Bydgoszczy
    Szkoła Podstawowa nr 48 z oddziałami sportowymi i dla słabosłyszących

    XVII Liceum Ogólnokształcące dla słabosłyszących

 
   Kontakt
 
 Zespół Szkół nr 7
im. 16 Pułku Ułanów Wielkopolskich
ul. Waryńskiego 1
85 - 320  Bydgoszcz
Tel. 52 373 11 31
52 321 32 84
Fax 52 373 97 46
zs07@edu.bydgoszcz.pl
Mapa

 

  W naszej szkole film promocyjny  


1_f.png 

 

 

 

Rekrutacja 2021/2022

 

Dzieci słabosłyszące w roku szkolnym 2021/22 mogą podjąć naukę w naszej szkole w klasach III, IV, VI, VIII, a młodzież w I i III klasie liceum ogólnokształcącego. 

 

 

 

 

 Nasza Szkoła

Nasza szkoła to połączenie nowoczesności z tradycją. Najnowsza hala sportowa, wyposażone w nowoczesne środki dydaktyczne sale lekcyjne,  łączą się z 59-letnią  tradycją placówki i z 31-letnim doświadczeniem pracy z uczniami słabosłyszącymi. W naszej szkole uczy się około 500 dzieci w z reguły niezbyt licznych  klasach, a klasy dla dzieci słabosłyszących liczą kilku uczniów.   Czytaj więcej

 

 

ulan1

 

u 2021

 

Ruch do zdrowia - II Igrzyska Integracyjne „Serce Słyszy Serce”

Po raz drugi w hali Zespołu Szkół nr 7 odbyły się Igrzyska Integracyjne dla uczniów, rodziców, nauczycieli naszej szkoły. Cel imprezy został osiągnięty, ponieważ każdy aktywny uczestnik zrobił krok w kierunku bycia zdrowszym, zabawy było przy tym co niemiara. Igrzyska składały się z części gier sportowych, części lekkoatletycznej, na których zmagali się wszyscy jej uczestnicy. W przerwie imprezy był poczęstunek ( dziękujemy za słodkości rodzicom uczniów ) oraz wytchnienie przed kolejnymi wyzwaniami – najbardziej liczyły się własne rekordy, które były nagradzane przez kibiców i samych zawodników. Najwięcej emocji przyniosły biegi sztafetowe uczniów, rodziców i nauczycieli oraz przeciąganie liny, do którego cały czas przyłączali się nowi siłacze i w liczbie ponad 100 uczestników mogliśmy odtrąbić sukces wzajemnej zabawy. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, który był podsumowaniem wspaniałych występów. Do zobaczenia za rok !!!

  • DSC01452
  • DSC01466

 

 

 

 
 Uczniowie słabosłyszący 
Drodzy Rodzice, uczniowie z wadą słuchu!
Pragniemy zachęcić Państwa do zaufania nam i zapisania Państwa dzieci do naszej szkoły. Bardzo chcielibyśmy przekonać Państwa, że będzie to najlepsze rozwiązanie dla ich przyszłości.
Dlaczego dzieci niesłyszące potrzebują innego podejścia nauczyciela?   
Każdy słyszący człowiek często mimochodem zdobywa informacje płynące z radia, telewizji, podsłuchanych rozmów w... Czytaj więcej

 

 

 

Ze wględu na kwarantannę i ferie zimowe obiadów w styczniu 2022 nie będzie. Proszę nie dokonywać w styczniu  wpłat na konto szkolne.

Toggle Bar