• Zespół Szkół nr 7 w Bydgoszczy
    Szkoła Podstawowa nr 48 z oddziałami sportowymi i dla słabosłyszących

    XVII Liceum Ogólnokształcące dla słabosłyszących

 
   Kontakt
 
 Zespół Szkół nr 7
im. 16 Pułku Ułanów Wielkopolskich
ul. Waryńskiego 1
85 - 320  Bydgoszcz
Tel. 52 373 11 31
52 321 32 84
Fax 52 373 97 46
zs07@edu.bydgoszcz.pl
Mapa

 

  W naszej szkole film promocyjny  


1_f.png 

 

 

 

Rekrutacja 2021/2022

 

Dzieci słabosłyszące w roku szkolnym 2021/22 mogą podjąć naukę w naszej szkole w klasach III, IV, VI, VIII, a młodzież w I i III klasie liceum ogólnokształcącego. 

 

 

 

 

 Nasza Szkoła

Nasza szkoła to połączenie nowoczesności z tradycją. Najnowsza hala sportowa, wyposażone w nowoczesne środki dydaktyczne sale lekcyjne,  łączą się z 59-letnią  tradycją placówki i z 31-letnim doświadczeniem pracy z uczniami słabosłyszącymi. W naszej szkole uczy się około 500 dzieci w z reguły niezbyt licznych  klasach, a klasy dla dzieci słabosłyszących liczą kilku uczniów.   Czytaj więcej

 

 

ulan1

 

u 2021

 

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym

O tym, że czytanie książek nie jest nudnym zajęciem wiedzą uczestnicy tego konkursu.

9 grudnia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 13 na ul. Słonecznej w Bydgoszczy odbył się Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy pt. „Moje spotkania z twórczością Grzegorza Kasdepke”. Naszą szkołę reprezentowały 2 zespoły, jeden z klas drugich w składzie: Emilka Janus kl.2b, Alicja Rolirad kl. 2a, Pola Żywicka kl.2a oraz drugi zespół z klas trzecich w składzie: Franciszek Tworzydło kl. 3d, Mateusz Więcek kl. 3d, Nikodem Wyszyński kl.3a. Uczniowie z klas 3 zostali zwycięzcami szkolnych eliminacji. Zadaniem uczestników było m.in. zapoznanie się z życiorysem pisarza Grzegorza Kasdepke oraz znajomość jego książki pt. „Detektyw Pozytywka”. Spośród 6 zespołów reprezentujących różne szkoły bydgoskie, wyróżniono 3 reprezentacje. Nasza chłopięca drużyna trzecioklasistów zdobyła II miejsce. Gratulujemy im sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć literackich.

Podziękowania dla wychowawców, a w szczególności dla rodziców, za wspieranie i przygotowanie dzieci do konkursu.

  • 1
  • 2

 

 

 

 
 Uczniowie słabosłyszący 
Drodzy Rodzice, uczniowie z wadą słuchu!
Pragniemy zachęcić Państwa do zaufania nam i zapisania Państwa dzieci do naszej szkoły. Bardzo chcielibyśmy przekonać Państwa, że będzie to najlepsze rozwiązanie dla ich przyszłości.
Dlaczego dzieci niesłyszące potrzebują innego podejścia nauczyciela?   
Każdy słyszący człowiek często mimochodem zdobywa informacje płynące z radia, telewizji, podsłuchanych rozmów w... Czytaj więcej

 

 

 

Ze wględu na kwarantannę i ferie zimowe obiadów w styczniu 2022 nie będzie. Proszę nie dokonywać w styczniu  wpłat na konto szkolne.

Toggle Bar