• Zespół Szkół nr 7 w Bydgoszczy
    Szkoła Podstawowa nr 48 z oddziałami sportowymi i dla słabosłyszących

    XVII Liceum Ogólnokształcące dla słabosłyszących

 
   Kontakt
 
 Zespół Szkół nr 7
im. 16 Pułku Ułanów Wielkopolskich
ul. Waryńskiego 1
85 - 320  Bydgoszcz
Tel. 52 373 11 31
52 321 32 84
Fax 52 373 97 46
zs07@edu.bydgoszcz.pl
Mapa

 

  W naszej szkole film promocyjny  


1_f.png 

 

 

 

Rekrutacja 2021/2022

 

Dzieci słabosłyszące w roku szkolnym 2021/22 mogą podjąć naukę w naszej szkole w klasach III, IV, VI, VIII, a młodzież w I i III klasie liceum ogólnokształcącego. 

 

 

 

 

 Nasza Szkoła

Nasza szkoła to połączenie nowoczesności z tradycją. Najnowsza hala sportowa, wyposażone w nowoczesne środki dydaktyczne sale lekcyjne,  łączą się z 59-letnią  tradycją placówki i z 31-letnim doświadczeniem pracy z uczniami słabosłyszącymi. W naszej szkole uczy się około 500 dzieci w z reguły niezbyt licznych  klasach, a klasy dla dzieci słabosłyszących liczą kilku uczniów.   Czytaj więcej

 

 

ulan1

 

u 2021

 

Konkurs z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

W zorganizowanym z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych konkursie dla uczniów klas VI - Vi laureatami zostali:

Na poziomie klas VI - Natalia Borowczyk VI B, Julia Janowicz  VI B, Natasza Ciężka VI B, Paulina Lawrenz VI E, Maria Ćwikłą  VI E,   Amelia Szczawińska VI A,  Wiktoria Lewandowska VI E,  Julia Muszyńska VI F,   Zuzanna Bogacka VI F,  Ernest Karas VI F,   Stanisław Siemionow VI D,  Franciszek Siemionow VI D,   Nicola Brzezińska VI F

Na poziomie klas VII -  Jakub Gebler VII A,  Michał Kluszczyński VII A,  Zuzanna Piekarska  VII A,  Remigiusz  Gołębiewski. VII A,  Dominika Hyży   VII A,  Karolina Jabłońska VII A,  Nicola Żuchowska VII B,  Igor Balicki VII A,  Sebastian Żuchowski  VII A, Bartosz Michalski VII A

Na poziomie klas VIII - Igor Barwikowski VIII D, Eryk Sontowski  VIII D, Jakub Wołczyk VIII A,  Anna Szczepankowska VIII B, Patryk Noskow VIII D,  Monika Lawrenz VIII B,  Sebastian Małkowski VIII D, Zofia Gaca VIII D,  Jakub Kapsa VIII A,  Makar Zatvornytskyi  VIII A,  Julia Wilczyńska VIII B,   Jakub Janowski VIII D

 

 

 

 
 Uczniowie słabosłyszący 
Drodzy Rodzice, uczniowie z wadą słuchu!
Pragniemy zachęcić Państwa do zaufania nam i zapisania Państwa dzieci do naszej szkoły. Bardzo chcielibyśmy przekonać Państwa, że będzie to najlepsze rozwiązanie dla ich przyszłości.
Dlaczego dzieci niesłyszące potrzebują innego podejścia nauczyciela?   
Każdy słyszący człowiek często mimochodem zdobywa informacje płynące z radia, telewizji, podsłuchanych rozmów w... Czytaj więcej

 

 

 

Ze wględu na kwarantannę i ferie zimowe obiadów w styczniu 2022 nie będzie. Proszę nie dokonywać w styczniu  wpłat na konto szkolne.

Toggle Bar