• Zespół Szkół nr 7 w Bydgoszczy
    Szkoła Podstawowa nr 48 z oddziałami sportowymi i dla słabosłyszących

    XVII Liceum Ogólnokształcące dla słabosłyszących

 W naszej szkole film promocyjny  


1_f.png 

 

 

 

Rekrutacja 2021/2022


W roku szkolnym 2021/ 2022 planujemy utworzenie dla dzieci słabosłyszących oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej szkoły podstawowej.
Dzieci słabosłyszące w roku szkolnym 2021/22 mogą podjąć naukę w naszej szkole w klasach IV, VI, VIII, a młodzież w I i III klasie liceum ogólnokształcącego. 

 

 

Nasza Szkoła

Nasza szkoła to połączenie nowoczesności z tradycją. Najnowsza hala sportowa, wyposażone w nowoczesne środki dydaktyczne sale lekcyjne,  łączą się z 59-letnią  tradycją placówki i z 31-letnim doświadczeniem pracy z uczniami słabosłyszącymi. W naszej szkole uczy się około 500 dzieci w z reguły niezbyt licznych  klasach, a klasy dla dzieci słabosłyszących liczą kilku uczniów.   Czytaj więcej

 

 

ulan1

 

u 2021

 

Szkolny pokaz talentów

Drodzy Uczniowie! 
Serdecznie zapraszam do udziału w szkolnym pokazie talentów! Jest to szansa dla Was na zaprezentowanie swoich muzycznych umiejętności. Potrafisz grać na instrumencie? Śpiewać lub tańczyć? Wolisz zaprezentować się jako solista? A może masz kompana do działania?

Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi: TAK, to nie chowaj się w domowym zaciszu i wyślij film z nagraniem swojego talentu do 31 maja!   

Nagrania proszę wysyłać w aplikacji Teams  do Katarzyny Przybylskiej  lub na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wysłanie filmu z nagraniem wiąże się z wyrażeniem zgody na udostępnienie go na stronie szkoły. 

 

 

 

 
 Uczniowie słabosłyszący 
Drodzy Rodzice, uczniowie z wadą słuchu!
Pragniemy zachęcić Państwa do zaufania nam i zapisania Państwa dzieci do naszej szkoły. Bardzo chcielibyśmy przekonać Państwa, że będzie to najlepsze rozwiązanie dla ich przyszłości.
Dlaczego dzieci niesłyszące potrzebują innego podejścia nauczyciela?   
Każdy słyszący człowiek często mimochodem zdobywa informacje płynące z radia, telewizji, podsłuchanych rozmów w... Czytaj więcej