• Zespół Szkół nr 7 w Bydgoszczy
    Szkoła Podstawowa nr 48 z oddziałami sportowymi i dla słabosłyszących

    XVII Liceum Ogólnokształcące dla słabosłyszących

 
   Kontakt
 
 Zespół Szkół nr 7
im. 16 Pułku Ułanów Wielkopolskich
ul. Waryńskiego 1
85 - 320  Bydgoszcz
Tel. 52 373 11 31
52 321 32 84
Fax 52 373 97 46
zs07@edu.bydgoszcz.pl
Mapa

 

  W naszej szkole film promocyjny  


1_f.png 

 

 

 

Rekrutacja 2021/2022

 

Dzieci słabosłyszące w roku szkolnym 2021/22 mogą podjąć naukę w naszej szkole w klasach III, IV, VI, VIII, a młodzież w I i III klasie liceum ogólnokształcącego. 

 

 

 

 

 Nasza Szkoła

Nasza szkoła to połączenie nowoczesności z tradycją. Najnowsza hala sportowa, wyposażone w nowoczesne środki dydaktyczne sale lekcyjne,  łączą się z 59-letnią  tradycją placówki i z 31-letnim doświadczeniem pracy z uczniami słabosłyszącymi. W naszej szkole uczy się około 500 dzieci w z reguły niezbyt licznych  klasach, a klasy dla dzieci słabosłyszących liczą kilku uczniów.   Czytaj więcej

 

 

ulan1

 

u 2021

 

Młody Pedros Cup

W naszej szkole odbyły się eliminacje zawodów lekkoatletycznych Młody Pedros Cup. Wystartowało 11 szkół podstawowych. Uczniowie rywalizowali w skoku wzwyż, rzucie piłą lekarską, biegu na 30 metrów i biegu drużynowym w ciągu 4 minut.  Reprezentacja naszej szkoły zajęła drugie miejsce, nieznacznie ulegając Szkole Podstawowej nr 63 i zakwalifikowała się do finału zawodów, który odbędzie się 31 stycznia w  Hali Łuczniczka. Wystartuje w nim 12 najlepszych szkół podstawowych spośród kilkudziesięciu startujących w eliminacjach. Sukces indywidualny odniósł Łukasz Wódczak zwyciężając w konkursie skoku wzwyż. Szkołę reprezentowali: Klaudia Kubińska, Klaudia Krupińska, Jasiu Brzozowski, Maciej Kulczyk, Franek Kasiorek, Łukasz Wódczak, Dominika Szulc, Aneta Wydziałkowska, Kinga Drewek, Kacper Ryśkiewicz, Julia Białowąs, Miłosz Smaga, Marysia i Adaś z klasy IV.Startujących dopingował dwukrotny medalista olimpijski Artur Partyka. 

  • dscn1076 (kopiowanie)
  • dscn1078 (kopiowanie)

 

 

 

 
 Uczniowie słabosłyszący 
Drodzy Rodzice, uczniowie z wadą słuchu!
Pragniemy zachęcić Państwa do zaufania nam i zapisania Państwa dzieci do naszej szkoły. Bardzo chcielibyśmy przekonać Państwa, że będzie to najlepsze rozwiązanie dla ich przyszłości.
Dlaczego dzieci niesłyszące potrzebują innego podejścia nauczyciela?   
Każdy słyszący człowiek często mimochodem zdobywa informacje płynące z radia, telewizji, podsłuchanych rozmów w... Czytaj więcej

 

 

 

Ze wględu na kwarantannę i ferie zimowe obiadów w styczniu 2022 nie będzie. Proszę nie dokonywać w styczniu  wpłat na konto szkolne.

Toggle Bar