Brązowy medal w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej

W dniu 25.11.2019 r. w naszej hali odbył się wojewódzki finał IMS chłopców. Nasza szkoła pokonała zespół z SP Chocenia, w kolejnym meczu uległa 8-9 SP Strzelno. Okazało się, że srebrny medal był w zasięgu ręki, a nawet małego palca. W tak wyrównanym meczu nie może być nagminnych błędów chwytu, niewykorzystanych sytuacji „sam na sam” z bramkarzem i to jeszcze na 10 sekund przed końcem spotkania – trudno, należy cieszyć się z brązowego medalu. Kolejność końcowa finału: 1.SP 66 Bydgoszcz; 2.SP Strzelno ; 3.SP 48 Bydgoszcz ; 4. SP Choceń. Skład SP 48 : Mateusz Batka, Jakub Benramdane, Bartek Kostrzak, Szymon Janus, Jakub Płaczek, Eryk Sontowski, Bartek Dominiak, Karol Przyjazny – GRATULACJE !!!

W dniu 04.12.2019 r. w naszej hali odbędą się dwa półfinały i finał Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej, mecze już od godz. 9.00. Czeka nas spora dawka emocjonujących meczów piłki ręcznej i może walka naszego zespołu o kolejny medal w województwie

 KIBICÓW SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Szanowni Państwo!

Ten rok szkolny jest dla naszej placówki wyjątkowy, gdyż obchodzić będziemy 60 urodziny SP 48 i 35-lecie pracy z uczniem słabosłyszącym . Na 16.czerwca 2023r. planujemy uroczyste obchody tego święta oraz festyn rodzinny, wszystko poprzedzone będzie tygodniem innych atrakcji. Już teraz chcielibyśmy zaprosić Państwa do współorganizacji tej uroczystości, gdyż nie tylko uczniowie i nauczyciele tworzą społeczność szkolną, ale również Państwo jesteście jej istotna częścią Chcemy, aby nasza uroczystość miała wyjątkowy charakter; planujemy część oficjalną oraz festyn dla całej społeczności szkolnej i mieszkańców. Czasy są niełatwe, ale wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się zorganizować niezapomniane urodziny.

Być może pracujecie Państwo w instytucjach, które mogłyby nas wspomóc choć w małym procencie, a może ukrywacie Państwo swoje talenty ,które też mogą urozmaicić nasze przedsięwzięcie.
Prosimy o pomoc w następujących kwestiach:

· Organizacja atrakcji dla dzieci ( dmuchańce, animatorzy, clowni, pokazy …..)
· Pomoc w uzyskaniu gadżetów na loterię (w tym wejściówki do kina, basen, pizzę, itp)
· Dostarczenie artykułów papierniczych, które pomogą przy tworzeniu dekoracji
· Wydruk zdjęć
· Dostęp do drukarni -wydruk okolicznościowych plakatów kilka sztuk
· Wydruk okolicznościowych banerów, plansz pamiątkowych, naklejek
· Wykonanie i montaż kamiennej tablicy pamiątkowej
· Organizacja warsztatów tematycznych dla dzieci (glina, zdrowa żywność, kulinaria, plastyka itp.)
· Pokazy służb mundurowych
· Występy zespołów tanecznych, wokalnych i innych
· Wykonanie graffiti
· tort okolicznościowy (może ktoś z Państwa ma znajomości, w Cukierni Sowa, Staropolska, czy okolicznej cukierni, która mogłaby wspomóc , ufundować tort)
· Malowanie buziek
· Skręcanie baloników
Z pewnością wielu z Państwa to nasi absolwenci, może posiadacie Państwo zdjęcia szkolne i chcielibyście nam je udostępnić, zeskanujemy je (i oddamy) i postaramy się wykorzystać do stworzenia pamiątkowej wystawy Za każdą pomoc będziemy wdzięczni, a logo pomocnych firm możemy umieścić na stronie szkoły lub wywiesić baner na hali sportowej.

Koordynatorzy
-kontakt przez e-dziennik lub na numer telefonu 609-415-657 Anna Ratkowska-Kacperska

Skip to content