Przedmiotowy Konkurs Kuratoryjny

W ubiegłym miesiącu prezentowaliśmy sylwetki laureatów Przedmiotowych Konkursów Kuratoryjnych, którzy dumnie reprezentowali naszą szkołę podczas Gali Laureatów. Dziś przedstawiamy finalistki Konkursu Kuratoryjnego z Języka Rosyjskiego, uczennice klasy 8a – Mariię Hurovą oraz Marynę Shvedchenko. Serdecznie gratulujemy finalistkom i pani , która przygotowała je do konkursu. Życzymy dalszych sukcesów!

Dzień Sportowy 13 czerwca

13 czerwca odbędzie się  jubileuszowy dzień sportu który, zdarza się raz na 60 lat.   Złożą się na niego dla klas IV i VIII – iron men ( film na stronie szkoły i fb) piłkarzyki, tenis stołowy, badminton, koszykówka, wielobój lekkoatletyczny, turniej szachowy, escape room, ergometr, FIFA, terenowa masakra. 
Klasowe zawody sprawnościowe dla I-III z nagrodami dla każdej klasy. Dla klas IV – VIII medale i nagrody indywidualne.
 

Wyniki  konkursu matematycznego „Cyferka”

W czwartek  26. 04. W Szkole Podstawowej nr 25 przy Zespole Szkół nr 19 w Bydgoszczy odbył się XIV Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Cyferkadla klas 3.  Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów. Jeden z trzecioklasistów – Wojtek Gątkowski został Laureatem tego konkursu. GRATULACJE !!!!

Uczniów, którzy zostali laureatami konkursu serdecznie zapraszamy na uroczystość wręczenia nagród, która odbędzie się 12.06.2023 r. (poniedziałek) o godzinie 16:30 w budynku „małej szkoły” w SP 25; ul A. Grzymały-Siedleckiego 11. Do udziału w uroczystości zapraszamy także opiekunów dzieci.

Konkurs ortograficzny dla klas 2

W poniedziałek 22. 05. odbył się szkolny Konkurs ortograficzny dla klas 2. Maksymalnie można było zdobyć 53 pkt. wykazując się umiejętnościami pisania ze słuchu i poprawną pisownią, zgodnie z zasadami ortograficznymi. Organizatorem konkursu była p. Arleta Ratajczak GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM !!!!

Skip to content