Dyrektor Zespołu Szkół nr 7 informuje:

Dyrektor Zespołu Szkół nr 7 informuje:

1. Decyzją MEiN w terminie 31.01.2022r. – 25.02.2022r.: – dla uczniów klas 5 – 8 ( z wyjątkiem kl.6c,8c), kl. 1LO i 3LO zostają zawieszone zajęcia stacjonarne.

Zajęcia odbywać się będą w trybie kształcenia na odległość zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami prawa.

– uczniowie klas 1 – 4, kl. 6c, 8c kontynuują kształcenie w trybie stacjonarnym.

2. Dla uczniów, którzy nie mają możliwości realizowania nauki zdalnej w domu (brak sprzętu, internetu), organizowane jest nauczanie zdalne na terenie szkoły.

3.  Istnieje możliwość konsultacji indywidualnych i grupowych na terenie szkoły dla uczniów zdających w tym roku egzaminy ósmoklasisty i maturalny.

4. Świetlica czynna w w/w dniach w godz. 6.30 – 16.30. Prośba do rodziców o nieprzysyłanie dzieci do świetlicy w miarę możliwości.

5. Zobowiązuje się osoby przebywające na terenie Zespołu Szkół nr 7 do przestrzegania reżimu sanitarnego zgodnie z wytycznymi MZ I GIS.

                                                                       Dyrektor Szkoły Piotr Żłobinski

Szanowni Państwo!

Ten rok szkolny jest dla naszej placówki wyjątkowy, gdyż obchodzić będziemy 60 urodziny SP 48 i 35-lecie pracy z uczniem słabosłyszącym . Na 16.czerwca 2023r. planujemy uroczyste obchody tego święta oraz festyn rodzinny, wszystko poprzedzone będzie tygodniem innych atrakcji. Już teraz chcielibyśmy zaprosić Państwa do współorganizacji tej uroczystości, gdyż nie tylko uczniowie i nauczyciele tworzą społeczność szkolną, ale również Państwo jesteście jej istotna częścią Chcemy, aby nasza uroczystość miała wyjątkowy charakter; planujemy część oficjalną oraz festyn dla całej społeczności szkolnej i mieszkańców. Czasy są niełatwe, ale wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się zorganizować niezapomniane urodziny.

Być może pracujecie Państwo w instytucjach, które mogłyby nas wspomóc choć w małym procencie, a może ukrywacie Państwo swoje talenty ,które też mogą urozmaicić nasze przedsięwzięcie.
Prosimy o pomoc w następujących kwestiach:

· Organizacja atrakcji dla dzieci ( dmuchańce, animatorzy, clowni, pokazy …..)
· Pomoc w uzyskaniu gadżetów na loterię (w tym wejściówki do kina, basen, pizzę, itp)
· Dostarczenie artykułów papierniczych, które pomogą przy tworzeniu dekoracji
· Wydruk zdjęć
· Dostęp do drukarni -wydruk okolicznościowych plakatów kilka sztuk
· Wydruk okolicznościowych banerów, plansz pamiątkowych, naklejek
· Wykonanie i montaż kamiennej tablicy pamiątkowej
· Organizacja warsztatów tematycznych dla dzieci (glina, zdrowa żywność, kulinaria, plastyka itp.)
· Pokazy służb mundurowych
· Występy zespołów tanecznych, wokalnych i innych
· Wykonanie graffiti
· tort okolicznościowy (może ktoś z Państwa ma znajomości, w Cukierni Sowa, Staropolska, czy okolicznej cukierni, która mogłaby wspomóc , ufundować tort)
· Malowanie buziek
· Skręcanie baloników
Z pewnością wielu z Państwa to nasi absolwenci, może posiadacie Państwo zdjęcia szkolne i chcielibyście nam je udostępnić, zeskanujemy je (i oddamy) i postaramy się wykorzystać do stworzenia pamiątkowej wystawy Za każdą pomoc będziemy wdzięczni, a logo pomocnych firm możemy umieścić na stronie szkoły lub wywiesić baner na hali sportowej.

Koordynatorzy
-kontakt przez e-dziennik lub na numer telefonu 609-415-657 Anna Ratkowska-Kacperska

Skip to content