Wyniki konkursów wielkanocnych

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!. Na wszystkich czekają nagrody. O terminie ich wręczenia poinformujemy w momencie powrotu klas 1-3 do nauki w szkole.    Halina Jasińska, Agnieszka Kolanowska

STROIKI WIELKANOCNE

Klasy I – III

1 miejsce:  Rafał Balcerak – kl. II b,  Nadia Marszal II b

2 miejsce:   Natalia Janikowska – kl. I b

3 miejsce : Julia Paśk – kl. I a, Miłosz Kowalski – kl. I a, Julia Dąbrowska – kl. Ia

klasy IV – VI

1 miejsce:  Amelia Szczawińska – kl. VI a, Kinga Balcerak – kl. IV b

2 miejsce:  Dominik Kacperski – kl. IV a,  Jakub Kleman – kl. VI a

3 miejsce:  Jakub Kacperski – kl.VI b, Adam Makowski – IV d, Maciej Kowalski – kl. IV d

PISANKI

1 miejsce: Aleksandra Winiecka – kl.III d, Nadia Marszal – kl. II,  Julia Dąbrowska – kl. 1a

2 miejsce: Julia Dzidek – kl. II b, Nikola Krawczyk – kl. III d, Magdalena Prill – kl. VI f

3 miejsce : Natalia Janikowska – kl. I b, Amelia Adamska – kl. I b,  Maja Lewandowska – kl. III d

Wyróżnienia : Bartek Lewandowski – kl. I a, Nel Rosińska – kl. I b, Lena Wegner – kl. II b, Adrian Kraska – VI f

KARTKA ŚWIĄTECZNA

1 miejsce:  Julia Paśk  – kl. I a,  Rafał Balcerak – kl. IIb

2 miejsce:  Nadia Marszal – kl. II b,  Aleksandra Winiecka – kl.III d, Kinga Balcerak – kl. IV b

3 miejsce:  Miłosz Kowalski – kl. I a,   Bartek Lewandowski – kl. I a, Wiktoria Chodera – kl. I a, Staś Dziedzic – kl. II b, Maja Lewandowska – kl. III d

Wyróżnienia:ą Natalia Smolińska – kl.I a, Amelia Światowiak – kl.I a, Nel Rosińska – kl. I b, Michał Szweda – kl.II b, Joanna Pustoła – kl. II d, Paweł Nikczyński – kl. III d, Kuba Szweda – kl. III d,  Maciej Kowalski – kl. IV d

Szanowni Państwo!

Ten rok szkolny jest dla naszej placówki wyjątkowy, gdyż obchodzić będziemy 60 urodziny SP 48 i 35-lecie pracy z uczniem słabosłyszącym . Na 16.czerwca 2023r. planujemy uroczyste obchody tego święta oraz festyn rodzinny, wszystko poprzedzone będzie tygodniem innych atrakcji. Już teraz chcielibyśmy zaprosić Państwa do współorganizacji tej uroczystości, gdyż nie tylko uczniowie i nauczyciele tworzą społeczność szkolną, ale również Państwo jesteście jej istotna częścią Chcemy, aby nasza uroczystość miała wyjątkowy charakter; planujemy część oficjalną oraz festyn dla całej społeczności szkolnej i mieszkańców. Czasy są niełatwe, ale wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się zorganizować niezapomniane urodziny.

Być może pracujecie Państwo w instytucjach, które mogłyby nas wspomóc choć w małym procencie, a może ukrywacie Państwo swoje talenty ,które też mogą urozmaicić nasze przedsięwzięcie.
Prosimy o pomoc w następujących kwestiach:

· Organizacja atrakcji dla dzieci ( dmuchańce, animatorzy, clowni, pokazy …..)
· Pomoc w uzyskaniu gadżetów na loterię (w tym wejściówki do kina, basen, pizzę, itp)
· Dostarczenie artykułów papierniczych, które pomogą przy tworzeniu dekoracji
· Wydruk zdjęć
· Dostęp do drukarni -wydruk okolicznościowych plakatów kilka sztuk
· Wydruk okolicznościowych banerów, plansz pamiątkowych, naklejek
· Wykonanie i montaż kamiennej tablicy pamiątkowej
· Organizacja warsztatów tematycznych dla dzieci (glina, zdrowa żywność, kulinaria, plastyka itp.)
· Pokazy służb mundurowych
· Występy zespołów tanecznych, wokalnych i innych
· Wykonanie graffiti
· tort okolicznościowy (może ktoś z Państwa ma znajomości, w Cukierni Sowa, Staropolska, czy okolicznej cukierni, która mogłaby wspomóc , ufundować tort)
· Malowanie buziek
· Skręcanie baloników
Z pewnością wielu z Państwa to nasi absolwenci, może posiadacie Państwo zdjęcia szkolne i chcielibyście nam je udostępnić, zeskanujemy je (i oddamy) i postaramy się wykorzystać do stworzenia pamiątkowej wystawy Za każdą pomoc będziemy wdzięczni, a logo pomocnych firm możemy umieścić na stronie szkoły lub wywiesić baner na hali sportowej.

Koordynatorzy
-kontakt przez e-dziennik lub na numer telefonu 609-415-657 Anna Ratkowska-Kacperska

Skip to content