Piłka ręczna dziewcząt Igrzyska Młodzieży Szkolnej

23 marca w naszej hali odbył się turniej piłki ręcznej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Dość niespodziewanie zawody wygrały dziewczęta z naszej szkoły, na co dzień grające raczej w koszykówkę. Pokonały kolejno szkoły podstawowe 63, 14 i 66. Tym samym awansowały do półfinału rozgrywek wojewódzkich, który odbył się w Kęsowie 30 marca. W tych zawodach dziewczęta zajęły trzecie miejsce przegrywając z silnymi zespołami z Kęsowa i Świekatowa. Naszą szkołę reprezentowały Dominika Hyży (8a), Julia Czaja, Wiktoria Tworek, Maja Wiesiołowska, Liliana Twardzińska, Nicole Żuchowska, Ola Cabaj, Martyna Buczkowska (wszystkie z 8b), Natalia Majchrzak, Ania Stetskiv, Patrycja Ruszkowska i Judyta Szimelpfenig (wszystkie z 8e).

 

Skip to content