Rowerowa Stolica Polski 2022

1 czerwca rozpocznie się walka o tytuł najbardziej rowerowego miasta w Polsce. W IV edycji Rowerowej Stolicy Polski udział zapowiedziało 56 miast. Organizatorem imprezy jest miasto Bydgoszcz. Aby wziąć udział w rywalizacji potrzebny jest rower i smartfon. Na rowerze jeździmy. Na smartfonie instalujemy aplikację Aktywne Miasta, w której dołączamy do rywalizacji „Rowerowa Stolica Polski – czerwiec 2022” i dokumentujemy przejechany dystans. Jeździmy nie tylko dla naszego miasta, ale też dla naszej szkoły, klasy i dla siebie, dla swojego zdrowia. W aplikacji przygotowane są grupy, w tym nasza szkoła i  podgrupy czyli wszystkie klasy. Możecie dołączyć do swojej klas i walczyć o miano Najbardziej Rowerowej Klasy Zespołu Szkół nr 7 w Bydgoszczy.

W tej klasyfikacji do klasy  można dołączyć rodziców, rodzeństwo  i  nauczycieli.   

Dla najlepszych klas przewidziane są atrakcyjne nagrody. 

Instrukcja dołączenia do zabawy. Aplikacja Aktywne miasta do pobrania z App Store i Google Play.


Skip to content