Noc w szkole na sportowo

Z  7 na 8 października, odbyła się w naszej szkole, impreza pod nazwą „Nocka w szkole na sportowo”. Uczestniczyło w niej 40 osób z klas VI – VIII naszej szkoły. Spotkaliśmy się w piątek o 20.00. Pół godziny później jedliśmy pizzę na kolację, a następnie przez ponad 4 godziny bawiliśmy się na hali sportowej. Rozegraliśmy dwa turnieje (piłkarzyki i badminton), a także graliśmy w koszykówkę  i siatkówkę. Przez cały czas trwania zmagań dostępny był bufet z napojami i ciasteczkami. O godz. 1.30 następnego zakończyliśmy część sportową i chętne, mniej zmęczone osoby obejrzały film  o tematyce sportowej – „Kosmiczny mecz” z Michaelem Jordanem w roli głównej. O 4 nad ranem była obowiązkowa cisza nocna, która trwała do 8.30. Śpiochów rano obudziła z głośników piosenka „Wstawaj szkoda dnia” zespołu 2 plus 1. O 9.15 wszyscy zjedliśmy śniadanie (tosty na słodko). Imprezę zakończyliśmy o 10.15 i po posprzątaniu wszystkiego rozeszliśmy się do domów. 

Skip to content