Festyn dla dzieci i dorosłych

Ostatni etap obchodów jubileuszu naszej Szkoły – festyn z atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Były dmuchańce, loteria, straż pożarna, wojsko, grochówka i szereg innych atrakcji.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
Dziękujemy wszystkim, którzy te atrakcje zapewnili:
 • Panu Nikodemowi Kujawie
 • Panu Sławomirowi Strugaczowi
 • Panu Adamowi Kaczmarkowi
 • Anonimowemu panu który udostępnił i obsługiwał foto budkę
 • Plast-Mar – firma zajmująca sie edukacją ekologiczną
 • Radzie Rodziców Zespołu Szkół nr 7 w Bydgoszczy
 • Anonimowemu panu który udostępnił i obsługiwał foto budkę
 • Pani Aleksandrze Podżerek
 • Pani Lucynie Każmierczak
 • Pani Joanna Jaśkowiak
 • Pani Agnieszka Madajczyk
 • Wszystkim rodzicom, którzy nam pomogli
 • Wielu nauczycielom i pracownikom naszej szkoły, którzy załatwiali, dostarczali, organizowali, przygotowywali, zbierali, wydawali, ustalali itd .
Skip to content