Festyn koszykarski w naszej szkole

W niedzielę, 18 czerwca, odbył się w naszej szkole festyn koszykarski, dla dzieci, które uczestniczyły w tym sezonie w lidze U-10 oraz ich rodziców. Na hali spędziliśmy ponad 4 godziny w czasie których, uczestnicy rywalizowali w wielu koszykarskich konkursach, zarówno w kategoriach dzieci, rodziców oraz konkursach łączonych, gdzie dziecko startowało z rodzicem. Odbyły się: konkursy rzutów wolnych, numerków, mistrz kozłowania, rzuty par oraz konkurs sprawnościowy par, gdzie trzeba było zastosować trzy podstawowe elementy techniki koszykarskiej czyli rzuty, kozłowanie i podania.           W przerwach pomiędzy konkursami rozgrywaliśmy mecz koszykówki pomiędzy dziećmi i rodzicami na pełnym dystansie, czyli 4×10 minut. Tutaj minimalnie lepsi okazali się rodzice wygrywając 41:35. Na koniec nie zabrakło oczywiście słodkiego poczęstunku. Przy okazji bardzo dziękujemy pani Agnieszce Supłatowicz – przewodniczącej Rady Rodziców, za ufundowanie medali i statuetek na naszą imprezę. Zdjęcia z imprezy w galerii.

Skip to content