Międzynarodowy Dzień Nie(do)słyszących

29.09.23 Szkolne Koło Wolontariatu i Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół nr 7 zorganizowało obchody Międzynarodowego Dnia Osób Nie(do)słyszących
Dzięki uprzejmości firmy OTOSONICA, której raz jeszcze SERDECZNIE DZIĘKUJEMY uczniowie naszej szkoły oraz wszyscy zainteresowani mieszkańcy Błonia mogli skorzystać z profesjonalnego i bezpłatnego badania słuchu. Chętnych było wielu, bo przecież wszyscy dbamy o zdrowie, a pomoc i doradztwo profesjonalistów jest bezcenne.
Dodatkowo wszystkie słabosłyszące dzieci naszej szkoły otrzymały drobne upominki. Nasi wolontariusze sumiennie pracowali i czuwali nad wszystkim. Bardzo Wam dziękujemy;-)
„Dobro. Im więcej go dajesz tym więcej dostajesz”- motto dla nas wszystkich na każdy nadchodzący dzień.
Skip to content