Konkurs ,, W Rodzinie Siła, Dobro, Miłość, Odwaga”

26 stycznia 2024 roku w Centrum Edukacyjno – Formacyjnym Diecezji Bydgoskiej im. Błogosławionego Biskupa Michała Kozala przy ul. Grodzkiej 18 w Bydgoszczy, został rozstrzygnięty finał Diecezjalnego konkursu ,, W Rodzinie Siła, Dobro, Miłość, Odwaga” związanego z beatyfikacją bł. Rodziny Ulmów.
Celem konkursu było m.in pogłębienie wiedzy na temat błogosławionej rodziny, zachęcenie dzieci i młodzieży do czerpania z wartości i wzorowania się na autorytetach, zainteresowanie praktykami religijnymi, które są kultywowane w rodzinie chrześcijańskiej.
Kilkadziesiąt osób z diecezji bydgoskiej wzięło udział w konkursie. Z naszej szkoły uczestniczyło 5 osób:
Alan Luczak z kl.4d, Joanna Pustoła z kl.5d, Julia Cieszyńska z kl. 5b, Maja Opara z kl.5b, Rafał Balcerak z kl.5b.
W kategorii plastycznej dla las 4-6 wykonując Lapbook na temat praktyk religijnych w rodzinie chrześcijańskiej – Rafał Balcerak z klasy 5b zajął II miejsce.
Dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły za wzięcie udziału w konkursie a Rafałowi z klasy 5b serdecznie gratulujemy!!!

 

Skip to content