Mecze piłki ręcznej

Podsumowaniem zajęć piłki ręcznej w naszej szkole były mecze, które odbyły się 19.06.2024 r. z MKS Brodnica. Mecze rozgrywały reprezentacje kl.V ( zielone koszulki ) i reprezentacja kl.VI-VII ( szare koszulki ). Początkowe fragmenty gry charakteryzowały się dużą nerwowością ( brak zgrania ), ale w miarę upływu czasu, gra stała się bardziej płynna i mecze weszły na dobry poziom sportowy. Dziękuję wszystkim zawodnikom uczęszczającym na zajęcia piłki ręcznej, za wspólną zabawę, emocje i sportową przygodę.
W przyszłym roku szkolnym przy naszej szkole utworzony zostanie Ośrodek Szkolenia Piłki Ręcznej we współpracy ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce w kategoriach kl.V-VI oraz kl.VII-VIII. Treningi będą odbywały się w naszej hali od godz.16.00. Wszystkich chętnych do rozpoczęcia, kontynuowania przygody z piłką ręczną serdecznie zapraszamy.
Skip to content