Koszykówka – mecz integracyjny

W środowy wieczór, 9 października, odbył się mecz integracyjny pomiędzy uczniami klasy 5a wspartymi wychowawcą przeciwko ich rodzicom. Graliśmy 3 kwarty do 21 zdobytych punktów. Wszystkie części meczu były niezwykle wyrównane i wynik każdej z nich był otwarty do samego końca (wszystkie trzy kwarty zakończyły się wynikiem 21:20). Mecz zakończył się wygraną uczniów 2:1.   W ostatniej kwarcie przy wyniku 20:20, każdy zespół miał swoje szanse, ale ostatecznie to młodzież była górą. W przerwach pomiędzy kwartami odbyły się także dwa konkursy koszykarskie (rzuty wolne na odpadanie oraz konkurs rzutów za 3 punkty z trzech pozycji). Frekwencja na meczu dopisała znakomicie. Na parkiecie, po obu stronach, wystąpiło w sumie 20 zawodników, a niemal drugie tyle zasiadło na trybunach i dopingowało koszykarzy. Po niemal dwóch godzinach solidnego biegania po parkiecie wszyscy zgodnie stwierdzili, że był to fajnie spędzony wieczór na sportowo. Zdjęcia z meczu w galerii.