NASZA SZKOŁA  to  Zespół Szkół nr 7 im. 16. Pułku Ułanów Wielkopolskich w Bydgoszczy (Szkoła Podstawowa nr 48 z Oddziałami Specjalnymi i Sportowymi i XVII Liceum Ogólnokształcące dla Słabo Słyszących) to placówka, która zapewnia każdemu uczniowi słabosłyszącemu właściwe warunki niezbędne do rozwoju. Prawie 35 – letnie doświadczenie w kształceniu dzieci z wadami słuchu, utwierdza w przekonaniu, że są one w stanie poradzić sobie z każdą trudnością na wszystkich etapach edukacyjnych. Wykształceni nauczyciele – praktycy, profesjonalna baza dydaktyczna, indywidualizacja procesu nauczania i przyjazna atmosfera gwarantują, że uczniowie niedosłyszący pokonają problemy i osiągną sukces życiowy.

 

SZKOŁA SUKCESU dla uczniów niedosłyszących to Zespół Szkół nr 7 im. 16. Pułku Ułanów Wielkopolskich w Bydgoszczy (Szkoła Podstawowa nr 48 z Oddziałami Specjalnymi i Sportowymi i XVII Liceum Ogólnokształcące dla Słabo Słyszących). Uczniowie słabosłyszący odnajdą w niej optymalne warunki sprzyjające ich indywidualnemu rozwojowi.
Nasi nauczyciele wiedzą, że problemy wynikające z wady słuchu należy pokonywać różnymi metodami, formami i sposobami postępowania dostosowanymi do dysfunkcji. Edukacja uczniów niedosłyszących w naszej szkole uwzględnia w pełni indywidualne różnice i uwarunkowania, ma charakter kompleksowy – od szkoły podstawowej do ponadpodstawowej, od dziecka do dojrzałego, samodzielnego człowieka.

Rodzicu!
Właściwe, szybkie zdiagnozowanie wady słuchu u Twojego dziecka pozwoli na profesjonalne zatroszczenie się o jego przyszłość. Właśnie u nas – w Zespole Szkół nr 7 im. 16. Pułku Ułanów Wielkopolskich w Bydgoszczy (Szkoła Podstawowa nr 48 z Oddziałami Specjalnymi i Sportowymi i XVII Liceum Ogólnokształcące dla Słabo Słyszących) możesz skutecznie zadbać o to, by trud edukacyjny – Twój i Twojego słabosłyszącego dziecka, przyniósł pozytywne efekty. Życzliwość, wsparcie, zaangażowanie i integracja całej społeczności szkolnej gwarantują, że Twoje dziecko poczuje się jak w domu – kochane, docenione i akceptowane.
Przypadek nie może budować przyszłości Twojego dziecka! – koniecznie skontaktuj się z nami.

Uczniu!
Zastanawiasz się nad wyborem swojej indywidualnej drogi życiowej… Chcesz pokonać wszystkie trudności, które wynikają z wady słuchu…

PRZYJDŹ DO NAS – ZOBACZ JAK WYGLĄDA „PRAWDZIWA” SZKOŁA DLA SŁABOSŁYSZĄCYCH.

Tylko u nas otrzymasz skuteczną pomoc w realizacji swoich planów i ambicji życiowych.
Tylko my wiemy, czego potrzebujesz i jak to osiągnąć.
Tylko Zespół Szkół nr 7 w Bydgoszczy spełni Twoje marzenia. Dołącz do NAS

ABSOLWENCI O NASZEJ SZKOLE

 

 

Skip to content