Ruch do zdrowia – II Igrzyska Integracyjne „Serce Słyszy Serce”

Po raz drugi w hali Zespołu Szkół nr 7 odbyły się Igrzyska Integracyjne dla uczniów, rodziców, nauczycieli naszej szkoły. Cel imprezy został osiągnięty, ponieważ każdy aktywny uczestnik zrobił krok w kierunku bycia zdrowszym, zabawy było przy tym co niemiara. Igrzyska składały się z części gier sportowych, części lekkoatletycznej, na których zmagali się wszyscy jej uczestnicy. W przerwie imprezy był poczęstunek ( dziękujemy za słodkości rodzicom uczniów ) oraz wytchnienie przed kolejnymi wyzwaniami – najbardziej liczyły się własne rekordy, które były nagradzane przez kibiców i samych zawodników. Najwięcej emocji przyniosły biegi sztafetowe uczniów, rodziców i nauczycieli oraz przeciąganie liny, do którego cały czas przyłączali się nowi siłacze i w liczbie ponad 100 uczestników mogliśmy odtrąbić sukces wzajemnej zabawy. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, który był podsumowaniem wspaniałych występów. Do zobaczenia za rok !!!

 

Szanowni Państwo!

Ten rok szkolny jest dla naszej placówki wyjątkowy, gdyż obchodzić będziemy 60 urodziny SP 48 i 35-lecie pracy z uczniem słabosłyszącym . Na 16.czerwca 2023r. planujemy uroczyste obchody tego święta oraz festyn rodzinny, wszystko poprzedzone będzie tygodniem innych atrakcji. Już teraz chcielibyśmy zaprosić Państwa do współorganizacji tej uroczystości, gdyż nie tylko uczniowie i nauczyciele tworzą społeczność szkolną, ale również Państwo jesteście jej istotna częścią Chcemy, aby nasza uroczystość miała wyjątkowy charakter; planujemy część oficjalną oraz festyn dla całej społeczności szkolnej i mieszkańców. Czasy są niełatwe, ale wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się zorganizować niezapomniane urodziny.

Być może pracujecie Państwo w instytucjach, które mogłyby nas wspomóc choć w małym procencie, a może ukrywacie Państwo swoje talenty ,które też mogą urozmaicić nasze przedsięwzięcie.
Prosimy o pomoc w następujących kwestiach:

· Organizacja atrakcji dla dzieci ( dmuchańce, animatorzy, clowni, pokazy …..)
· Pomoc w uzyskaniu gadżetów na loterię (w tym wejściówki do kina, basen, pizzę, itp)
· Dostarczenie artykułów papierniczych, które pomogą przy tworzeniu dekoracji
· Wydruk zdjęć
· Dostęp do drukarni -wydruk okolicznościowych plakatów kilka sztuk
· Wydruk okolicznościowych banerów, plansz pamiątkowych, naklejek
· Wykonanie i montaż kamiennej tablicy pamiątkowej
· Organizacja warsztatów tematycznych dla dzieci (glina, zdrowa żywność, kulinaria, plastyka itp.)
· Pokazy służb mundurowych
· Występy zespołów tanecznych, wokalnych i innych
· Wykonanie graffiti
· tort okolicznościowy (może ktoś z Państwa ma znajomości, w Cukierni Sowa, Staropolska, czy okolicznej cukierni, która mogłaby wspomóc , ufundować tort)
· Malowanie buziek
· Skręcanie baloników
Z pewnością wielu z Państwa to nasi absolwenci, może posiadacie Państwo zdjęcia szkolne i chcielibyście nam je udostępnić, zeskanujemy je (i oddamy) i postaramy się wykorzystać do stworzenia pamiątkowej wystawy Za każdą pomoc będziemy wdzięczni, a logo pomocnych firm możemy umieścić na stronie szkoły lub wywiesić baner na hali sportowej.

Koordynatorzy
-kontakt przez e-dziennik lub na numer telefonu 609-415-657 Anna Ratkowska-Kacperska

Skip to content