Zakończenie roku szkolnego 2025/2026

Zakończenie roku szkolnego było okazją do wspólnego podsumowania miesięcy nauki, pracy i osiągnięć. Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem Pan Dyrektora Jarosław Szczepaniak, który podziękował uczniom, nauczycielom oraz rodzicom za zaangażowanie i życzył wszystkim udanego wakacyjnego wypoczynku.
Podczas spotkania wręczono świadectwa oraz nagrody uczniom, którzy wyróżnili się bardzo dobrymi wynikami w nauce, sukcesami w konkursach i aktywnością na rzecz szkoły. Był to moment pełen radości, gratulacji i zasłużonych podziękowań.
Życzymy wszystkim bezpiecznych, pogodnych i pełnych niezapomnianych wrażeń wakacji.