Półkolonie z koszykówką

W dniach 19 – 23 lutego, odbyły się w naszej szkole półkolonie z koszykówką dla dzieci z klas I – III. Aktywny wypoczynek zorganizowała bydgoska Astoria , a nad sprawnym przebiegiem półkolonii czuwali trenerzy najmłodszych grup koszykarskich w naszej szkole Paweł Wnukiewicz oraz Bartosz Lubojemski, którzy mieli pod swoją opiekę 30 dzieci. Codziennie spotykaliśmy się o 8.00, następnie było śniadanie oraz 2 – godzinny trening na hali sportowej. Po treningu dzieci miały zapewnioną atrakcję pozaszkolną (dwa razy byliśmy w parku trampolin Jumpin Place, dwa razy na basenie „Czwórka” oraz raz w Multikinie na filmie „Pies i kot”. Po powrocie z atrakcji mieliśmy dwudaniowy obiad, a po nim zabawy sportowe na hali. Dzieci każdego dnia odbierane były o godz. 16.00. Wypoczynek przebiegł bez żadnych problemów, dzieci podniosły swoje umiejętności w zakresie koszykówki oraz dobrze się bawiły na dodatkowych atrakcjach. Dodajmy, że przez cały tydzień frekwencja była 100 procentowa, co się rzadko zdarza przy tak licznej grupie.

Skip to content